درباره ما

شرکت ما
شرکت راهکار توسعه ایده پردازان صنعت برق قم (با شماره ثبت:4470) بامدیریت آقای رحیمی با هدف اقتصاد مقاوتی پا به عرصه طراحی - تولید و بومی سازی نهاده و با اختراع و ساخت محصولات متنوع و باکیفیت، سعی در بی‌نیاز ساختن کشور از تولیدات خارجی دارد. این شرکت با نیروهای جوان و خلاق در انتظار فردای روشن برای ایران عزیز است.
* محصولات با کیفیت
* بهترین پشتیبانی مشتریان
* ضمانت خرید و خدمات تا یک سال

گروه های فعال در سِهوش

* تیم های طراحی الکترونیک
* تیم نقشه کشی و طراحی مکانیک
* تیم نرم افزار و مخابرات
* تیم شبکه و زیرساخت ها امنیتی
* تیم های بازاریابی و فروش
* تیم طراحی و ساخت الکترومکانیک


راهکار توسعه ایده پردازان صنعت برق قم

شرکت خلاق سهوش با نام مستعار و معروف (سهوش) یک شرکت دانش بنیان خلاق در حوزه فعالیت های الکترونیکی و مکانیکی می باشد که با همکاری و همدلی نخبه های جوان ایران زمین تشکیل شده است. تخصص اصلی این شرکت، دادن راه کارهای گره گشا (Solutions) در صنعت و الکترونیک و هوشمند سازی آنهاست. صنایع فراوانی در دنیا مشغول فعالیت هستند که در طول فعالیت خود دچار چالش ها و مشکلاتی در مسیر تولید می شوند؛ و نیازمند راه حل های هوشمندانه و مبدعانه برای حل مشکلاتشان هستند. شرکت سهوش با خلاقیتی کم نظیر در صنعت و الکترونیک، میتواند راه کارهای هوشمندانه در حل مشکلات صنایع بزرگ و کوچک ارائه دهد.

خدمات دیگر
مشاوره صنعتی

"مشاوره صنعتی، افزایش بهره وری سازمان ها افزایش کارایی کارکنان و ابزارموجود را در برخواهد داشت. ما در زمینه هایی همچون طراحی عملیاتی، تجزیه و تحلیل، ارزیابی تولید، بررسی آمارهای فنی و سازمانی و ... ارائه خدمت میکنیم و شما در این فرایند، شاهد بهره وری سازمان، کارکنان و ابزارآلات خود خواهید بود."

خدمات فنی و مهندسی
"ارائه خدمات در محل تولید و عرضه محصولات بصورت حضوری و مستقیم خواهد بود. در حوزه های: برق (الکترونیک - قدرت - کنترل - سیستم های دیجیتال) - مکانیک (ابزار دقیق - پنوماتیک - طراحی جامدات - ساخت و تولید - تاسیسات حرارتی)."