دستگاه نان اسپار

تولید نان تارت و بیس شیرینی

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
15%
14,280,000
12,240,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

این دستگاه دارای یک جفت قالب پرس است که با توجه به میزان مورد نیاز , توسط المنت میله ای به دمای خاصی می رسد و می توان در آن دما، خمیرهای نان اسپار را تبدیل به نان آماده کند! و دستگاه علاوه بر تنظیم دما و زمان تعداد شیرینی ها را نیز می شمارد.این دستگاه در بازار با نام دستگاه نان تارت نیز شناخته می شود.محصولی از گروه فنی مهندسی خلاق سهوش - گروه ماشین سازی اسپارناموقوکوئی

بی شک غلات بیشترین سهم را در سبد غذائی جوامع بشری داراهستند و در این میان گندم به لحاظ دارابودن خواص ویژه خود که قابلیت تبدیل شدن به نان را دارد از اهمیت بسزائی برخورداراست.

در ایران برای پخت نان ، از زمانهای بسیار دور روشهای متنوع و جالبی وجود داشته است. امروز روشهای نوینی برای به عمل آوری خمیر و پخت نان ابداع گردیده است من جمله نانهای حجیم ، فانتزی ، اسپار و .... که علاوه بر پائین بودن ضایعات نان ، از دوام و ماندگاری شیرینی های و پروتئین های موجود در نان حفظ می گردد.

از روشهای تولید نان : تولید نان به روش اسپار می باشد. در این روش علاوه بر حفظ مزیت های بالا بر شکل ظاهری آن نیز تاکید می شود. از طرفی تولید این نوع از نان می تواند بستر مناسبی را برای نیروهای ماهر و نیمه ماهر فراهم آورد که با توجه به ماهیت صنایع غذائی ، کسب و کارهای خانگی خاصتا بانوان می توانند سهم بسزائی در آن داشته باشند.

نان اسپار یک محصول است که به شکلهای مختلف و البته با دو طعم نمکی و شیرین قابل تولید است.

دو طعم اصلی نمکی و شیرین دارای زیر مزه های خاص خود هستند که امکان تولید محصولات متنوع را نیز فراهم میکند. (ازجمله مزه ها : کاکائو-زعفران-ملس-بی مزه-نخودی-قهوه و ..) از اشکال آن نیز می توان به شکل شتاره مربع ، سه گوش دایره و .... اشاره کرد.

دستگاه پرس نان اسپار دارای ویژگیهای فنی و اجرای ساده در حوزه کسب و کار است. با توجه به بومی بودن تمام تکنولوژیهای این دستگاه و نیازهای متفاوت بازارهای نان اسپار در کشور و البته بسترهای خاص تولید کسب و کار خلاقانه در حوزه های خانگی و صنعتی (قنادی ها – کافی شاپ ها – رستوران ها – هتل ها) ، توجیح اقتصادی اجرای این طرح مناسب بوده و از نرخ بازگشت سرمایه مطلوبی برخوردار است.

مزایای کاربردی محصول:

  • تلفیق تکنولوژی های نو در نان اسپار
  • تولید نیمه هوشمند
  • محاسبه میزان و زمان تولید
  • قابلیت تغییر آسان قالب
  • توان بسیار بالا و مصرف بهینه انرژی
  • ساخت 100% بومی
  • گارانتی و وارانتی بلند مدت
  • بیمه کامل دستگاه و اپراتور
زمان   تولید
در   هر 3.36 دقیقه 28 عدد
در   هر ساعت 500 عدد
در   هر 8 ساعت 4000 عدد


50cmطول
43cmعرض
55cmارتفاع
52kgوزن   کل
3600wتوان   مصرفی
B+برچسب   انرژی
سفارشینوع   قالب
8mmپیچ   قالب ماده
5mmپیچ   قالب نر


محصولی از گروه فنی مهندسی خلاق سهوش - گروه ماشین سازی اسپارناموقوکوئی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...